NBA: Poraz Klivlenda

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 23.Nov.2014, 12:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

NBA: Poraz Klivlenda

Predvođen Luom Vilijamsom, koji je sa 36 koševa ostvario lični rekord, Toronto je kao gost savladao Klivlend sa 110:93 i zadržao lidersku poziciju u Istočnoj konferenciji NBA lige sa skorom od 11 pobeda i dva poraza.

Početak utakmice nije nagoveštavao ovakav epilog s obzirom da je posle osam minute igre Klivlend vodio sa 26:8. Gost je, međutim, vrlo brzo "posložio kockice" i već na poluvremenu imao aktivan rezultat >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << (56:54).

Na suprotnoj strani igrači Klivlenda ušli su u kontra ritam iz kojeg nisu izašli do kraja susreta pa su doživeli četvrti uzastopni poraz. Prvi as gostujućeg tima Lebron Džejms nije vezao četiri neuspeha još od prve sezone u Majamiju kada je njegov tim izgubio pet uzastopnih utakmica.

Protiv Toronta Džejms je ostvario dvocifren učinak u dve kategorije (15 koševa i deset asistencija), ali to nije bilo dovoljno da bi se pobedio lider Istoka.

Rezultati:

Indijana - Finiks 83:106

Orlando - Majami 92:99

Klivlend - Toronto 93:110

Njujork - Filadelfija 91:83

Hjuston - Dalas 95:92

Minesota - Sakramento 101:113

Milvoki - Vašington 100:111

San Antonio - Bruklin 99:87 i

Juta - Nju Orleans 94:106

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.