NBA: Klivlend oborio negativan rekord lige

Izvor: S media, 06.Feb.2011, 11:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Od devet mečeva NBA lige odigranih u noći između subote i nedelje, domaćini su slavili u samo dva! U prvom planu, ipak, bio je novi poraz Klivlenda, 24 u nizu ove sezone, što je novi negativan rekord lige.

Klivlend Kavalersi doživeli su ukupno 43 poraz u sezoni. Ovaj put izgubili su na svom terenu od Portlanda, a jedan od domaćih navijača (na slici) kreativno je prikazao kako se oseća...

Golden Stejt je bio bolji od Čikaga rezultatom 101:90, >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << a Hjuston od Memfisa, posle produžetka - 95:93.

U ostalim susretima gosti su se gostili, posebno Oklahoma koja je sa 121:105 bila bolja od Jute. Kapiten reprezentacije Srbije, Nenad Krstić, za 21 minut na parketu postigao je 12 poena.

Sličnu minutažu (20 minuta) imao je i Vladimir Radmanović, ali on za to vreme nije ubacio nijedan koš u duelu koji je njegov Golden Stejt dobio protiv Čikaga.

Sedam "ludaka" i Grifin kapiten (VIDEO)

I to je moguće: Koš izbacio loptu! (VIDEO)

NBA: Darkovo zakucavanje na petom mestu (VIDEO)

Saigrač Darka Miličiča menja Jao Minga

NBA: Tanderi pomračili "sunca"

Aleksandar Pavlović je zabeležo tri asistencije i jedan skok za deset minuta u duelu njegovog novog tima, Nju Orleansa i Los Anđeles Lejkersa (95:101).

Poput Krstića, solidan učinak imao je i Darko Miličić. U porazu Minesote od Denvera (100:113) postigao je deset poena.