Majami se odužio O Nilu, pobeda Golden Stejta

Izvor: Press, 23.Dec.2016, 11:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Majami se odužio O' Nilu, pobeda Golden Stejta

Minule noći u najjačoj košarkaškoj ligi na svetu (NBA) nisu nastupili srpski igrači, a u centru pažnje bio je duel između Majamija i LA Lejkersa uoči kojeg je domaćin povukao dres sa brojem 32 u čast legendarnig Šakila O' Nila.
foto: tanjug.rs
Minule noći u najjačoj košarkaškoj ligi na svetu (NBA) nisu nastupili srpski igrači, >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << a u centru pažnje bio je duel između Majamija i LA Lejkersa uoči kojeg je domaćin povukao dres sa brojem 32 u čast legendarnig Šakila O' Nila.
Majami je odlučio da se oduži igraču koji je sa klubom osvojio titulu 2006, baš na utakmici protiv Lejkersa iz kojih je i stigao među Hitse i to sa tri šampionska prstena.
U njegovu čast domaćin je i slavio protiv gostiju iz Kalifornije 115:107.
U preostalim mečevima Boston je kao gost bio bolji od Indijane 109:102, Golden Stejt je slavio u Bruklinu 117:101, Njujork je savladao Orlando 106:95, a LA Klipersi su nadigrali San Antonio 106:101.
 

Nastavak na Press...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.