Izvor: Nezavisne Novine, 18.Dec.2015, 10:58 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Lebron »poslao« ženu u bolnicu (VIDEO)
OHAJO - Ne samo u NBA ligi mjesta za sjedenje odmah do parketa najskuplja su, najprestižnija i - potvrđeno je prethodne noći - najopasnija!
Supruga poznatog golfera Džejsona Deja, Eli Dej, iznijeta je na nosilima iz dvorane u Ohaju i prevezena u obližnju bolnicu nakon što je na nju, u žaru borbe, naletilo 113 kilograma mišića Lebrona Džejmsa.
"King" Džejms, tokom utakmice Klivlend Kavalirs - Oklahoma Siti Tander, zaletio se svom snagom da stigne jednu >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << loptu koja je "krenula" u aut i pritom završio u krilu omalene Eli, koja je potom pala i ostala da leži.
Ukazana joj je prva pomoć, stavljena "kragna" i ona je potom napustila dvoranu (rezultat je u tom trenutku bio 89:91 za Kavse), a u nastavku meča domaći tim odbranio je nalet Tandera i stigao do pobjede 104:100.
"Eli, iskreno se nadam da si dobro. Izvini. Nadam se da ćete ponovo doći na utakmicu", napisao je Džejms na Twitter profilu i dodao šta mu je Eli poručila prilikom izlaska s parketa: "Stisnula mi je ruku i rekla da će biti OK. Poslije su mi rekli da se dobro drži. Nisam imao namjeru da je povrijedim; krenuo sam po loptu. Krivo mi je što se ovako završilo."
Nastavak na Nezavisne Novine...




