Kris Pol ostaje u Klipersima

Izvor: B92, 01.Jul.2013, 18:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kris Pol ostaje u Klipersima

Verovatno najbolji plejmejker NBA lige Kris Pol produžio je ugovor sa Los Anđeles Klipersima koji je vredam 107 miliona dolara za pet godina.

Pol će ugovor zvanično potpisati tek 10. jula, ali je u ponedeljak prohvatio ponudu tima iz Los Anđelesa, a na njegovu odluka umnogome je uticao dolazak Doka Riversa za trenera.

Tako su Klipersi uspeli da u dva leta zadrže svoja dva All Star igrača, jer je prošle godine >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Blejk Grifin potpisao takođe petogodišnji ugovor za 95 miliona dolara.

Sada se ekipa iz Los Anđelesa može okrenuti pojačavanju ekipe, a prethodnih nedelja se spekulisalo da će čak pokušati da dovedu Dvajta Hauarda, koji takođe postaje slobodan agent.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.