Izvor: B92, 17.Mar.2015, 10:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Karlos Arojo se vratio kući
Posle 12 godina u NBA ligi i Evropi, 35-godišnji plejmejker Karlos Arojo vratio se u rodni Portoriko.
Arojo će ponovo zaigrati za tim Kangreheros de Santurse, za koji je prethodno nastupao u periodu od 1998. do 2003. godine.
Posle toga je Arojo promenio mnogo klubova – Toronto, Denver, Taukeramika, Juta, Detroit, Orlando, Makabi, Majami, Boston, Bešiktaš, a od 2013. godine bio je u Galatasaraju, iz kojeg je nedavno otišao zbog neisplaćenih zarada.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




