Debakl Siksersa u Šarlotu

Izvor: B92, 17.Okt.2013, 20:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Debakl Siksersa u Šarlotu

Najgori NBA tim u poslednje dve sezone Šarlot Bobketsi deklasirali su u predsezoni Filadelfija 76erse sa 110:84 u svojoj areni.

Bobketsi su već u prvom periodu stekli 15 poena prednosti, a do poluvremena bili na +30 i lako stigli do treće pobede u pet mečeva.

Blistao je Ben Gordon sa 22 poena pogodivši sva četiri šuta za tri poena uz samo jedan promašaj iz igre. Pratili su ga Kemba Voker sa 13 poena i 5 asistencija, te Džefri Tejlor sa takođe 13 poena.

>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << />Najbolji među Siksersima bio je Toni Vroten sa 20 poena i 4 skoka, 15 je dodao Vander Blu, dok su po 11 imali Darijus Moris, Džejms Anderson i Majkl Karter-Vilijams koji je imao i po 5 skokova i asistencija.

NBA, rezultati:

Šarlot Bobkets – Filadelfija 76ers 110:84

Vašington Vizards – Njujork Niks

Klivlend Kavalirs – Detroit Pistons

Atlanta Hoks – San Antonio Spars

Oklahoma Siti Tander – Nju Orleans Pelikans

Bruklin Nets – Majami Hit

Sakramento Kings – Finiks Sans

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.