Izvor: Vesti-online.com, 12.Nov.2009, 15:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Čikago: Novinar pojeo svoju kolumnu
Novinar Čikago Tribjuna Rik Morisi ispunio je obećanje koje je dao pre dve godine i pojeo je kolumnu u kojoj je naveo da će je iskoristiti kao ručak ukoliko Francuz Joakim Noa postane koristan igrač u NBA ligi.
Morisi je 2007, kada je Noo izabran na draftu, napisao da će javno pojesti svoju kolumnu ukoliko francuski internacionalac u roku od tri godine postane igrač koji će značajno doprinositi pobedama Čikago Bulsa.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << />
Joakim Noa je nedavno na meču sa Šarlotom postigao 21 poen, uhvatio 16 lopti i četiri puta blokirao šuteve protivničkih igrača i ta partija je presudno uticala na Morisija da ispuni svoje obećanje. Čikaški novinar je došao u dvoranu za treninge slavnog kluba, izvinio se igračima što im ometa trening, otvorio novine, makazama isekao kolumnu, začinio je senfom i kečapom i pojeo je pred svima.
Noa je nakon tog njegovog gesta rekao da nije očekivao tako nešto i da je iznenađen postupkom Morisija.
"Sve je bilo veoma čudno. Ipak, zadovoljan sam što je neki novinar preuzeo odgovornost za ono što je napisao", kazao je Noa.
Nastavak na Vesti-online.com...










