Izvor: Sportski Žurnal, 28.Sep.2011, 19:43 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Brajant: Vrlo je moguće da dođem u Italiju
Najveća zvezda NBA lige Kobi Brajant rekao je da je veoma moguće da zaigra u Italiji dok traje lokaut i dodao da se u toj zemlji oseća kao kod kuće jer je u njoj proveo deo detinjstva.
Uprava Virtusa iz Bolonje prošle nedelje je počela razgovore sa Brajantovim menadžerima oko eventualnog transfera, ali je tada „zapelo” oko finansija.
– Veoma je moguće da prihvatim ponudu. Na neki način, ostvario >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << bi mi se san. Dolazak u Italiju je mogućnost o kojoj smo intenzivno razgovarali prethodnih dana – rekao je as LA Lejkersa.
Prema poslednjim informacijama iz Italije, Virtus je ponudio Brajantu sumu od dva i po miliona dolara za 10 utakmica, u periodu od 9. oktobra do 16. novembra.
Brajantov otac Džo igrao je u nekoliko italijanskih klubova od 1984. do 1991. godine.
Nastavak na Sportski Žurnal...










