Izvor: B92, 30.Jan.2014, 00:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Antić u ruki sezoni do "Ol-stara"
Makednoski reprezentativac, Pero Antić iz Atlanta Houksa naći će se na Ol-star meću NBA lige u Nju Orleansu.
Uprkos činjenici da će propustiti sledeće dve do četiri nedelje zbog povrede, bivši centar Crvene zvezde učestvovaće u izazovu "Zvezda u usponu".
"Hteo bih da se zahvalim, pre svega, saigračima, trenerima, ali i čitavoj organizaciji Atlatna Houksa. Neverovatno sam ponosan što ću na Ol-staru predstavljati >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << svoju ekipu i svoju domovinu, Makedoniju", rekoa je Pero, jedini član Atlante koji će biti u Luizijani.
Pero igra odlično u svojoj prvoj sezoni u najjačoj ligi sveta, na dosadašnji 29 mečeva beleži prosečno 5.8 poena, 3.4 skoka i jednu asistenciju.
Antić na Ol-star meču
Izvor: Nezavisne Novine, 30.Jan.2014
Pero Antić, makedonski košarkaški reprezentativac i član Atlante, naći će se na "Ol-star" meču NBA lige u Nju Orleansu.










