Izvor: B92, 19.Maj.2015, 23:52 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Abrines do 2019. godine u Barseloni
Košarkaš Barselone Aleks Abrines produžio je ugovor do 2019. godine, objavio je katalonski klub.
Španski košarkaš u novom ugovoru imaće klauzulu odlaska u NBA svakog leta, pošto ga je 2013. godine kao 32. pika izabrala Oklahoma.
Barseloni je ostanak Abrinesa prioritet jer ga čelnici kluba vide kao naslednika Huana Karlosa Navara, kao i zbog toga što se očekuje odlazak Marija Hezonje u NBA ligu.
Abrines je ove sezone u Evroligi prosečno beležio 7,6 poena, 1,5 skokova i 1,3 asistencije.
On je član Barselone od 2012. godine, a prethodno je igrao za Unikahu.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.










