Izvor: B92, 26.Dec.2022, 22:00
Zvezda "lala" želi samo u Junajted
Fudbaler PSV-a i holandski reprezentativac Kodi Gakpo želi isključiovo da nastavi karijeru u Mančester junajtedu, tvrdi poznati novinar Fabricio Romano
Gakpo je na Svetskom prvenstvu u Kataru bio jedan od najboljih holandskih fudbalera.
Romano podseća da je Gakpo i u letnjem prelaznom roku hteo da pređe u Mančester junajted, ali se dva kluba nisu dogovorila oko visine obeštećenja za holandskog fudbalera.
Gakpo (23) je u međuvremenu dobio ponude brojnih >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << evropskih klubova, koji u ovom trenutku imaju bolje rezultate od Mančester junajteda, ali fudbaler PSV-a ne želi da promeni mišljenje.
Romano prenosi da će klub sa "Old traforda" morati da izdvoji između 55 i 60 miliona evra za ovaj transfer.
Gakpo je za PSV odigrao 159 utakmica, a postigao je 55 golova uz 50 asistencija. Za reprezentaciju Holandije nastupio je na 14 mečeva, a šest puta se upisao u strelce.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.
Pogledaj vesti o: Manchester United








