Vidić pauzira do kraja sezone

Izvor: RTS, 09.Dec.2011, 13:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vidić pauzira do kraja sezone

Kapiten engleskog fudbalskog prvoligaša Mančester Junajteda, srpski reprezentativac Nemanja Vidić propustiće, zbog povrede kolena, ostatak sezone.

Vidić je povredio levo koleno za vreme utakmice Lige šampiona u sredu protiv Bazela, kada je iznet na nosilima sa terena.

Menadžer Junajteda Aleks Ferguson rekao je da će Vidić biti podvrgnut operaciji i da neće igrati do kraja sezone. >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS <<

Ovo je veliki peh za Mančester Junajted, koji je porazom od Bazela sa 2:1 eliminisan iz daljeg takmičenja u Ligi šampiona.

Aktuelni šampion Engleske trenutno je drugi iza Mančester Sitija sa pet bodova zaostatka.
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.