Vidić: I dalje smo u igri

Izvor: Sportal.rs, 19.Apr.2011, 10:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vidić: I dalje smo u igri

Kapiten Mančester Junajteda Nemanja Vidić pozvao je saigrače da što pre zaborave na poraz i eliminaciju u FA Kupu. Poraz jeste bolan pošto je bio od gradskog rivala, Mančester Sitija, ali Srbin smatra da "crveni đavoli" treba da se okrenu Premijer ligi.

Nastavak na Sportal.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

FA dosledna: Mančester kažnjen sa 30 funti?!

Izvor: S media, 19.Apr.2011

Mančester Junajted moraće u kasu Fudbalske asocijacije da uplati 30 funti zbog minornog oštećenja svlačionice nakon završetka polufinala FA kupa protiv Mančetser Sitija. ..Premijer: Vidić u timu godine..Karte za Šalke - Mančester planule za 150 minuta!..Vidićeva želja za kraj karijere..Pogledajte...

Nastavak na S media...

Kazna za Mančester - 30 funti

Izvor: RTS, 19.Apr.2011

Engleski premijeligaš Mančester Junajted moraće da u kasu Fudbalske asocijacije uplati 30 funti zbog minornog oštećenja svlačionice nakon završetka polufinala FA kupa protiv Mančetser Sitija...Mančester Junajted je eliminisan u nacionalnom Kupu pošto je izgubio od gradskog rivala sa 1:0, a...

Nastavak na RTS...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.