Izvor: Sportal.rs, 19.Apr.2011, 10:34 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vidić: I dalje smo u igri
Kapiten Mančester Junajteda Nemanja Vidić pozvao je saigrače da što pre zaborave na poraz i eliminaciju u FA Kupu. Poraz jeste bolan pošto je bio od gradskog rivala, Mančester Sitija, ali Srbin smatra da "crveni đavoli" treba da se okrenu Premijer ligi.
FA dosledna: Mančester kažnjen sa 30 funti?!
Izvor: S media, 19.Apr.2011
Mančester Junajted moraće u kasu Fudbalske asocijacije da uplati 30 funti zbog minornog oštećenja svlačionice nakon završetka polufinala FA kupa protiv Mančetser Sitija. ..Premijer: Vidić u timu godine..Karte za Šalke - Mančester planule za 150 minuta!..Vidićeva želja za kraj karijere..Pogledajte...
Kazna za Mančester - 30 funti
Izvor: RTS, 19.Apr.2011
Engleski premijeligaš Mančester Junajted moraće da u kasu Fudbalske asocijacije uplati 30 funti zbog minornog oštećenja svlačionice nakon završetka polufinala FA kupa protiv Mančetser Sitija...Mančester Junajted je eliminisan u nacionalnom Kupu pošto je izgubio od gradskog rivala sa 1:0, a...



