Izvor: B92, 28.Avg.2011, 23:15 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Venger: "Katastrofalan dan"
Menadžer Arsenala Arsen Venger rekao je da se oseća poniženo posle poraza od Mančester junajteda od 8:2, ali i da ne razmišlja o ostavci.
"Osećate se poniženo kada primite osam golova. Ovo je katastrofalan dan za nas. Bila je to kombinacija nemoći i slabosti tima. U drugom poluvremenu fizički smo potpuno pali", rekao je posle ubedljivog poraza u trećem kolu Premijer lige.
Venger je dodao i da ne razmišlja o podnošenju ostavke, ali i istakao da je Arsenalu >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << u meču sa Junajtdeom nedostajalo osam prvotimaca.
"Svako bi imao problem da mu nedostaje osam igrača", ocenio je Francuz.
Arsenal je u prva tri kola Premijer lige osvojio samo jedan bod, a lokalni mediji Vengeru zameraju da nije doveo adekvatna pojačanja posle prodaje kapitena Seska Fabregasa u Barselonu i Samira Nasrija u Mančester siti.
"Znam da je u Engleskoj kada izgubite utakmicu dovođenje novih igrača uvek jedna od solucija. Imamo dovoljno novca i ako nađemo igrače koji mogu da pojačaju ekipu, dovešćemo ih. Ako nikoga ne dovedemo, znači da ih nismo našli", zaključio je Venger.




