Izvor: B92, 26.Okt.2014, 21:56 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Van Persi: Trebalo je da pobedimo
Fudbaler Mančester Junajteda Robin van Persi rekao je da je njegov tim trebalo da pobedi Čelsi posle remija rezultatom 1:1.
Van Persi je, međutim, istakao da je zadovoljan i osvojenim bodom na „Old Traford“, koji je upravo on doneo ’crvenim đavolima’.
Čelsi je vodio sa 1:0 golom Didijea Drogbe od 53. minuta, a lopta je na putu do mreže gola Davida De Hee dotakla i Van Persija. Holanđanin >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je konačan rezultat postavio u nadoknadi vremena, u trenutku kada je domaći tim imao igrača više posle isključenja Branislava Ivanovića zbog drugog žutog kartona.
„Osećanja su mi pomešana jer smo mogli i da pobedimo. Imao sam dve šanse na početku utakmice. Trebalo je da pobedimo, ali možemo da budemo zadovoljni i remijem“, naglasio je Van Persi.
Junajted posle devet kola ima 13 bodova u Premijer ligi, deset bodova manje od vodećeg Čelsija.
Van Persi: Mogli smo da pobedimo
Izvor: Sportal.rs, 26.Okt.2014
Napadač Mančester junajteda Robin van Persi kaže da je zadovoljan osvojenim bodom u..meču sa Čelsijem, ali smatra da su "đavoli" zaslužili pobedu. Junjated je gubio rezultatom 1:0 do 94. minuta, kada je Holanđanin doneo ekipi sa "teatra snova" jedan bod...- Pomešana su mi osećana, mogli...




