(VIDEO) SRUŠILI BILIĆEV VEST HEM: Rašford i Felaini odveli Junajted u polufinale

Izvor: Kurir, 13.Apr.2016, 22:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

.

Prvi duel, na Old Trafordu, završen je rezultatom 1:1, a "Crvenim đavolima" su prolaz dalje obezbedili Markus Rašford i Manuel Felaini Jedini gol za domaći tim postigao je Džejms Tomkins

Junajted je do vođstva došao u 54 minutu preko Rašforda, kojem je asistirao Antoni Marsijal, da bi prednost samo 13 minuta kasnije udvostručio Felaini Gosti su tokom većeg dela meča kontrolisali igru, pa je tada bilo jasno da su ‘Đavoli’ već obezbedili mesto u polufinalu, >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << pa je Tomkins samo uspeo da ublaži poraz u 79 minutu

Izabranike trenera Luja van Gala u polufinalu FA kupa čeka gostovanje Evertonu 23 aprila Dan kasnije na programu je drugi polufinalni susret u kojem se sastaju Kristal Palas i Votford

West Ham United vs Manchester United 1-2 All by sports-live1

Autor: Kurir sport

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.