Izvor: HotSport.rs, 08.Dec.2014, 12:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

VAN GAL: Falkao može da igra 20 minuta

Menadžer Mančester Junajteda Luj Van Gal izjavio je da kolumbijski napadač njegovog tima, Radamel Falkao, ima snage da odigra kvalitetnih 20 minuta meča.
Falkao trenutno ne dobija šansu, ali razlog tome nije nepoverenje šefa stručnog štaba prema ovom Kolumbijicu, kako se šuškalo po „ostrvu“.
– Svi znate da je Falkao bio povređen i da nije trenirao. On trenutno ima snage da odigra svega po 20 minuta, a samim tim je i ranjiv pa bi mogao lako da obnovi >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << povredu. Zato ne dobija šansu – objasnio je Van Gal.
Nakon očajnog starta sezone ekipa Juanjteda probila se do 5. pozicije na tabeli sakupivši 25 bodova, 11 manje od vodećeg Čelsija.
hotsport.rs

Pogledaj vesti o: Manchester United

Nastavak na HotSport.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Falkao i dalje rovit, Van Gal sve nervozniji... (video)

Izvor: Sportske.net, 08.Dec.2014

Menadžer Mančester Junajteda nije preterano zadovoljan kadrovskom situacijom u svom timu, naročito kada je u pitanju Radamel Falkao.

Nastavak na Sportske.net...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.