Izvor: RTS, 25.Maj.2014, 10:33 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Toni Kros definitivno ne ide u Junajted
Hoće, neće, hoće - ipak neće! Toni Kros je demantovao da ovog leta prelazi u Mančester junajted. Očekujem da ću i sledeće sezone igrati za Bajern, rekao je vezista za "Bild".
Vezista Bajerna iz Minhena Toni Kros rekao je da ne namerava da tokom letnjeg prelaznog roka pređe u Mančester junajted.
Krosov ugovor sa Bajernom ističe sledeće godine i nije postigao dogovor o potpisivanju novog, zbog čega su mediji spekulisali da će na leto napustiti >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << klub.
"Očekujem da ću za Bajern igrati i sledeće sezone. Bilo je mnogo spekulacija, ali Mančester nije bio opcija", rekao je Kros za list Bild.
"Trenutno sam potpuno koncentrisan na pripreme reprezentacije Nemačke za Svetsko prvenstvo u Brazilu", dodao je 24-godišnji Kros.
Kros je među 27 igrača koji se u Italiji pripremaju za Svetsko prvenstvo u Brazilu, od 12. juna do 13. jula.
Trostruki svetski šampion Nemačka će na Mundijalu igrati u Grupi G sa Portugalijom, SAD i Ganom.
Pogledaj vesti o: Manchester United






















