Izvor: Blic, 19.Sep.2014, 11:06 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Solskjer nije više trener Kardifa
Nekadašnji napadač Mančester junajteda Ole Gunar Solskjer napustio je klupu drugoligaša Kardifa.
Solskjer iz velškog kluba otišao zbog neslaganja sa vlasnikom Vinsentom Tanom.
"Poštujem Tana i želim mu sve najbolje u nastojanju na napravi uspešan klub. Razlike u načinu razmišljanja navele su me na odluku da odem i dozovolim mu da vodi klub u pravcu koji želi. Kardif ima nekoliko zaista >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << telentovanih igrača, hvala im na trudu, koji su pokazali i nadam se da ću ih videti u boriti za plasman u viši rang", rekao je Solskjer.
On je Kardif preuzeo u januaru, a prethodno je vodio norveški Molde i rezervni tim Mančester Jžjunajteda.
Kardif se posle sedam odigranih kola nalazi na 17. mestu Čempionšipa sa osam osvojenih bodova. Ekipu će za vikend protiv Derbija Kauntija voditi Deni Gabidon i Skot Jang.












