Snajder poručio agentima: Sredite mi prelazak u Mančester junajted!

Izvor: Blic, 07.Okt.2012, 09:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Snajder poručio agentima: Sredite mi prelazak u Mančester junajted!

Vesliju Snajderu dojadio je život u Milanu. Fudbaler Intera poručio je svojim agentima da tokom januarskog prelaznog roka obnove kontakt sa Mančester junajtedom i pronađu s njima zajednički jezik kako bi već za nekoliko meseci igrao za "đavole".

Prema pisanju sportskog sajta 4-4-2.com, menadžer Junajteda Aleks Ferguson sigurno će se obradovati ovoj vesti pošto je u više navrata pokušavao da dovede >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Snajdera.

I kad mu je propao transfer Lukaša Moure na Old Traford, Ferguson je saradnicima i upravi prvo ponovio Snajderovo ime, jer mu je vezista Intera i dalje "prvi pik".

Snajder je došao 2009. u Inter na insistiranje tadašnjeg trenera Žozea Murinja a od tada je osvojio Seriju A, Kup Italije i Ligu šampiona.

Povezane vesti: Snajder ostaje u Interu Inter nudi Snajdera Sitiju i Junajtedu Fergusonu prekipelo, Snajder ponovo aktuelan Snajder: Bio sam spreman da igram za Junajted, možda me zapravo nisu ni hteli Snajder: Murinjo mi je rekao da ostanem u Interu

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

SAF: Golmani, uozbiljite se

Izvor: B92, 07.Okt.2012

Menadžer Mančester Junajteda Ser Aleks Ferguson rekao je da ne planira da svoju politiku rotiranja golmana praktikuje još dugo vremena...David de Hea je igrao u meču Lige šampiona i Liga kupu dok je Lindegor prvenstveno angažovan na utakmicama Premijer lige, posebno nakon što je Španac stavljen...

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.