Izvor: B92, 02.Maj.2012, 12:45 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Silva: "Da završimo posao"
Fudbaler Mančester sitija David Silva smatra da su izjave menadžera Roberta Mančinija imale veliku ulogu u povratku građana' na vrh Premijer lige.
Junajted je donedavno imao osam bodova prednosti, a Mančini je stvorio utisak da je prvenstvo gotovo.
"Možda je Roberto skinuo pritisak sa nas tako što je govorio da je borba za titulu okončana. Bila je ovo veoma duga sezona, a sada je važno da završimo posao na pravi način", rekao je španski internacionalac.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<
"Pobeda nad Junajtedom važna je za nas sa psihološkog aspekta jer smo znali da imamo imperativ pobede. Uspeli smo i sada sa dodatnim samopouzdanjima dočekujemo preostala dva meča. Nikada nismo u potpunosti odustali odtitule, ali u jednom trenutku znali smo da će biti veoma teško”, dodao je 26-godišnji Silva.
Španac kaže da Siti sada ne mora da razmišlja o Junajtedu i dodaje:
"Spremni smo da osvojimo trofej. Nismo koncentrisani na Junajted, već na sebe, pobedili smo ih i kod kuće i u gostima. Ne shvatite me pogrešno, Junajted je fantastična ekipa, ali mi smo ih dva puta dobili”.
Pogledaj vesti o: Manchester United
Silva: Junajted pobeđujemo gde hoćemo, titula je naša
Izvor: Blic, 02.Maj.2012
Jedan od onih fudbalera Mančester sitija koji nije želeo da se ustručava od peckanja ljutog rivala Junajteda posle pobede u prvenstvu, David Silva, poručio im je da su oni za "građane" prošlost pošto ih dobijaju gde požele..."Nemojte da me shvatite pogrešno jer je Junajted fantastična ekipa...







