Izvor: B92, 03.Dec.2015, 14:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ser Aleks: Nevil je vođa, uspeće
Legendarni menadžer Mančester junajteda Ser Aleks Ferguson veruje da Gari Nevil ima sve potrebne atribute da uspe u Valensiji.
Nevil, nekadašnji kapiten Junajteda pod Fergusonom, preuzeo je u sredu Valensiju što će mu biti prvi posao na mestu trenera.
Njegov brat Fil, koji je u Valensiji od jula, ostaće u klubu kao asistent.
„On poseduje snažne liderske sposobnosti. Iskren je i vredan radnik. On ima karakter, ne plaši se donošenja velikih odluka, što je ključna stvar kada vodite ekipu. Mislim da će biti dobar i želim njemu i njegovom bratu Filu svu sreću“, rekao je Ferguson, a prenosi BBC.
Pogledaj vesti o: Manchester United
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





