Ronaldo u Realu do isteka ugovora

Izvor: Sportski Žurnal, 14.Jan.2013, 16:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ronaldo u Realu do isteka ugovora

Napadač Real Madrida Portugalac Kristijano Ronaldo potvrdio je da neće napuštati klub dok mu ne istekne ugovor u junu 2015. godine.
Želim da ostanem u Realu dok mi ne istekne ugovor. Tu sam veoma jasan. O tome šta će biti nakon isteka ugovora, ne mogu ništa da znam – rekao je Ronaldo kojeg su mediji povezivali sa prelaskom u Pari Sen Žermen, ali i povratkom u Mančester Junajted.
Ronaldo, koji je iz Junajteda prešao u Real 2009. godine, >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << i dalje veruje da „kraljevski klub” nije izgubio šanse za osvajanje titule, uprkos zaostatku od 18 bodova za vodećom Barselonom.
Sigurno je da nismo dobro startovali sezonu. Znamo da je osvajanje titule za nas jedan izuzetno težak zadatak, ali u fudbalu ništa nije nemoguće – rekao je Ronaldo.
On je naglasio da u nastavku sezone „treba vredno raditi i ređati pobede”.
Tu su naravno i Liga šampiona i Kup Kralja, u kojima i te kako možemo da budemo uspešni – rekao je Ronaldo.
Real Madrid koji je trenurno treći u Primeri sa četiri boda iza Atletika, sastaje se u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona 13. februara sa Mančester Junajtedom.
Nijedan tim nije nepobediv, pa tako ni Junajted koji je u Premijer ligi daleko iznad ostalih konkurenata. Ukoliko budemo igrali onako kako umemo, možemo da pobedimo Junajted – rekao je Ronaldo i dodao da bi za ostvarenje tog cilja bilo nepohodno da Real zaigra „kao tim”.
Neophodno je da zbijemo redove i pokažemo timski duh, kao u mnogim utakmicama do sada – rekao je Ronaldo.


Pogledaj vesti o: Manchester United

Nastavak na Sportski Žurnal...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.