Izvor: Sportske.net, 03.Jan.2018, 00:28 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Romero bi da ode iz Junajteda!
Golman Mančester junajteda jedva čeka da ode, da li će mu želja biti ispunjena?
Serhio Romero nije zadovoljan u Mančester junajtedu.
Znao je da će biti drugi golman po dolasku u ovaj klub, ali mu sve više smeta što uopšte ne dobija šansu u Premijer ligi.
Kako i da dobije pored fantastičnog De Hee?
>> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << />Jedini način je odlazak, Romero se plaši da će ostati bez mesta među stativama nacionalnog tima na Svetskom prvenstvu u Rusiji, želi da brani do kraja ove sezone, što je u Mančester junajtedu nemoguće u Premijer ligi.
Murinju je potreban kao drugi golman, braniće u kupovima i ukoliko se De Hea povredi, pa nije rad da ga pusti u drugi klub.
Ko će na kraju isterati svoje?
Pogledaj vesti o: Svetsko prvenstvo
Donaruma, Oblak, De Hea, Kurtoa? Ma ne, ovo je najtraženiji golman Evrope!
Izvor: Sportske.net, 03.Jan.2018
Ostali su ili nerealne mete, ili koštaju previše, u njihovoj senci momak brani fantastično...U Italiji ga zovu "mister 50%", na pola mečeva ove sezone je sačuvao mrežu...U Brazilu veruju da su dobili golmana koji će se sa Edersonom boriti za mesto u nacionalnom timu u narednoj deceniji...Alison...



