Izvor: Blic, 20.Avg.2014, 19:38 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Rojs odbio prelazak u Mančester junajted
Fudbaler Borusije Dortmund Marko Rojs navodno je odbio da pređe u Mančester junajted, preneli su britanski mediji.
Fudbaler Borusije Dortmund Marko Rojs navodno je odbio da pređe u Mančester junajted, preneli su britanski mediji.
Rojs je jedan od najtraženijih fudbalera u letnjem prelaznom roku, ali će najverovatnije ostati u nemačkom klubu do sledećeg leta.
Za njega su zainteresovani brojni klubovi, a predsednik Atletiko Madrida, kluba >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << koji želi da ga dovede, Enrike Sereso rekao je da je dolazak nemačkog reprezentativca gotovo nemoguć.
"Rojs je igrač za kojeg je malo verovatno da će doći kod nas. On je imao bogatu ponudu Junajteda, ali nije otišao tamo", rekao je Sereso.
Pogledaj vesti o: Manchester United








