Izvor: B92, 05.Mar.2018, 16:33 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Roj Hodžson se plaši Aleksisa Sančesa
Menadžer Kristal Palasa Roj Hodžson uoči predstojećeg duela sa Mančester Junajtedom skreće pažnju svojim igračima na Aleksisa Sančesa.
Posle dva meseca i utakmice protiv Kristal Palasa u dresu Arsenala, na kojoj je postigao dva gola za pobedu "tobdžija" 3:2, Čileanac sada brani boje drugog kluba.
"Sve nam je već poznato, opasan napadač je sa druge strane. Ako mu budemo dali mnogo vremena i prostora, nema sumnje da će to iskoristiti", rekao >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je Hodžson za medije sa ostrva.
Kristal Palas je izgubio poslednje dve utakmice, trenutno je na 18. poziciji, u opasnoj zoni i pobeda nad Junajtedom bi ga dovela na 13. mesto.
"Đavoli" su trenutno treći, a ukoliko osvoje sva tri boda u severnom Londonu, vratiće se ispred Liverpula na drugom mestu.
Srpski vezista Luka Milivojević i njegov tim, sastaće se sa Nemanjom Matićem i družinom u ponedeljak od 21h.
Pogledaj vesti o: Manchester United






