Robin van Persi u ofsajdu

Izvor: Mondo, 14.Nov.2012, 13:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Robin van Persi u ofsajdu

Napadač Mančester junajteda na dva dana ostavio automobil na parking mestu za hendikepirane osobe.

Robin van Persi je u ofsajdu!

Ne na terenu, već na parkingu.

Londonski "San" (The Sun) objavio je fotografiju automobila holandskog fudbalera parkiranog na parkingu aerodroma u Mančesteru na mestu predviđenom za osobe sa invaliditetom.

Njegov Audi A5 tamo je bio parkiran dva dana!

Van Persi ga je ostavio na tom mestu pre nego >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << što se sa ekipom Mančester junajteda ukrcao na avion za Portugal, na meč Lige šampiona protiv Brage. Automobil je tamo ostao dva dana.

"Uopšte ga nije bilo briga što mu je auto ostao parkiran na tom mestu. Čak ga nije ni pravilno parkirao! Morao je da vidi da je to mesto dobro označeno žutom bojom. Verovatno je u pitanju njegov nemar i lenjost", rekao je jedan očevidac.

Aerodrom u Mančesteru ne namerava da pokrene akciju protiv zvezde Mančester junajteda.

"Čovek je samo pogrešio", kažu nadležni na aerodromu u Mančesteru.

(MONDO - foto: The Sun)

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.