Remi Junajteda i Arsenala

Izvor: RTS, 01.Okt.2019, 00:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mančester junajted i Arsenal odigrali su nerešeno 1:1 u poslednjem meču sedmog kola Premijer lige.
Junajted je ostao na samo dve pobede u ligi i sa devet osvojenih bodova zauzima 11. mesto na tabeli. Arsenal je sa ovim bodom sakupio 12 bodova i trenutno je na četvrtoj poziciji.

Domaćin je poveo u 28. minutu. Nakon povratne lopte Rašvorda lopta je došla do Mektomineja, koji je odlično >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << šutirao sa oko 20 metara, a lopta je završila pod prečkom gola Arsenala.
Gosti su izjednačili u 58. minutu. Asenal koristi grešku Tuanzebe, koji je izgubio loptu na oko 30 metara, Sako je uposlio Obamejanga koji koristi šansu i poravnava rezultat.
U narednom kolu Junajted gostuje kod Njukasla, a Arsenal dočekuje Bormut.
Pogledaj vesti o: Manchester United