Rednap novi manadžer KPR-a

Izvor: Sportski Žurnal, 24.Nov.2012, 15:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rednap novi manadžer KPR-a

Hari Rednap je novi menadžer Kvins Park Rendžersa, umesto Marka Hjuza koji je u petak smenjen.
Rednap, koji je otpušten iz Totenhema juna ove godine, potpisao je dvoipogodišnji ugovor sa Kvins Park Rendžersima, koji ove sezone nisu zabeležili ni jednu pobedu i nalaze se na samom dnu tabele.
Hjuzovi pomoćnici Mark Boven i Edi Nicvijecki privremeno će voditi tim na gostovanju >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << Mančester Junajtedu, a Rednap će tu utakmicu pratiti sa tribina.
Drago mi je da sam ponovo na menadžerskoj vrućoj klupi, u KPR-u – rekao je 65–godišnji Rednap.
On je istakao da je posle razgovora sa vlasnicima KPR odlučio da je ovo suviše „dobra prilika i da je neće propustiti”.
Nema sumnje da tim ima velikog potencijala, ali iz nekih razloga, on ne može da dođe do izražaja – rekao je Rednap i dodao da jedva čeka da vrati tim na put uspeha.
Rednap je prošle nedelje važio za glavnog kandidata za mesto selektora Ukrajine, ali je on naglasio da bi bio najsrećniji čovek, ukoliko bi uspeo da spasi KPR od ispadanja u drugu ligu.

Nastavak na Sportski Žurnal...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.