Izvor: Sportske.net, 23.Feb.2020, 17:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Proradio Bruno Fernandeš! (video)

Junajted vodi protiv "Stršljenova".

U okviru 27. kola Premijer lige, Mančester junajted je ugostio Votford, nakon 45 minuta vode sa 1:0.

Jedini gol bio je delo novajlije Bruna Fernandeša.

On je najpre pao za penal u finišu prvog poluvremena, sudija Etkinson je pokazao na kreč.

Portugalac je preuzeo odgovornost, stavio je loptu na belu tačku, napravio karakterističan >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << zalet i matirao Fostera, koji je promašio i stranu.

Bio je to njegov prvi gol u dresu Mančester junajteda, od kako je u januaru stigao u klub iz Sportinga za oko 65 miliona evra.

Do kraja prvog dela nije bilo promene, Junajted je na odmor otišao sa golom viška.