Izvor: B92, 29.Mar.2014, 22:39 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pelegrini: Ne mogu biti razočaran
Menadžer Mančester Sitija Manuel Pelegrini rekao je posle remija sa Arsenalom da ne može biti razočaran jer tim na dva teška gostovanja osvojio četiri boda.
Siti je tokom nedelje deklasirao gradskog rivala Junajted na Old Trafordu 3:0, a onda u subotu igrao 1:1 na Emiratima.
"Ove nedelje smo igrali u gostima sa Mančester Junajtedom i Arsenalom i osvojili četiri od šest bodova. Svi želimo da pobeđujemo na svakoj utakmici, ali Arsenal je odličan tim kod kuće >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << i takođe se bori za titutu", rekao je Pelegrini.
Siti je poveo na Emiratima golom Davida Silve u prvom poluvremenu, ali je Matje Flamini izjednačio u nastavku.
"U prvom poluvremenu smo igrali veoma dobro, ali smo dali samo jedan gol. U drugom delu, kada su oni postigli gol, zaigrali su bolje jer igraju na svom terenu. Mi smo propustili čistu šansu za 2:0", istakao je Pelegrini.
Siti je i dalje treći u Premijer ligi ali sa samo dva boda uz dva meča manje od lidera Čelsija.
Pogledaj vesti o: Manchester United
Pelegrini: Ne mogu biti razočaran
Izvor: B92, 29.Mar.2014
Menadžer Mančester Sitija Manuel Pelegrini rekao je posle remija sa Arsenalom da ne može biti razočaran jer tim na dva teška gostovanja osvojio četiri boda...Siti je tokom nedelje deklasirao gradskog rivala Junajted na Old Trafordu 3:0, a onda u subotu igrao 1:1 na Emiratima..."Ove nedelje smo...





