PL - Romero junak, petnaesti remi Junajteda!

Izvor: Sportske.net, 17.Maj.2017, 22:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PL - Romero junak, petnaesti remi Junajteda!

Ekipa Mančester Junajteda koju u tekućoj sezoni sa klupe predvodi Žoze Murnjo večeras je magistrirala na temu remija.

Fudbaleri Mančester Junajteda lagano otaljavaju posao u Premijer ligi koja je nakon plasmana u završnicu Lige Evrope pala u peti plan.

Nakon dva vezana poraza od Arsenala i Totenhema ekipa Žozea Murinja je izvukla bod na gostovanju Sautemptonu (0:0) i tako upisala >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << 15. remi u tekućoj premijerligaškoj sezoni!

Domaći su mogli do prednosti već na startu meča ali je golman Serhio Romero odbranio penal Gabiadiniju. Recimo i to da je odluka sudije Dina da pokaže na belu tačku bila prilično diskutabilna.

Golman Mančester Junajteda bio je centralna figura u prvom delu utakmice jer je pored odbranjenog penala imao još nekoliko dobrih intervencija kojima je sačuvao mrežu.

Greška sudije, dosudili penal za Sautempton! https://t.co/Wyq04rG7mG

— Sportske.net (@sportske) May 17, 2017

Nastavak na Sportske.net...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.