Izvor: RTS, 03.Feb.2021, 00:24

Ole za volanom, u punoj brzini - Mančester junajted rasturio Sautempton sa 9:0

Fudbaleri Mančester junajteda demolirali su Sautempton u utakmici 22. kola Premijer lige - rezultatom 9:0.
Neverovatna noć za Mančester junajted koji je apsolutno, nemilosrdno i bez trunke griže savesti, rasturio ekipu Sautemptona.

"Svecima" je bilo jasno posle 79 sekundi da ih čeka košmar na "Teatru snova".
Mladi Jankevic je dobio direktan crveni karton posle >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << suludog uklizavanja, pa su kola Sautemptona krenula nizbrdo. U punoj brzini.
Na poluvremenu je već bilo 4:0 - Van Bisaka je otvorio goleadu, Rašford nastavio, Bednarek je kumovao autogolom, a upisao se u strelce i Kavani.
Da noć bude još teža po goste, pobrinuo se VAR, koji je poništio gol Čea Adamsa, zbog milimetarskog ofsajda.
A onda, baražna paljba "đavola" - Marsijal i Mektomini pogađaju za 6:0, nakon čega je isključen i Bednarek.
Bruno je pogodio sa penala u 87. minutu, Marsijal još jednom zatresao mrežu u 90, a u nadoknadi vremena upisao se i Džejms u strelce.
Interesantno, ne toliko Ralfu Hasenhitlu, Sautempton je u 2019. godini preživeo poraz od 9:0, tada od Lestera, najteži u istoriji Premijer lige.
U drugom meču u istom terminu Kristal Palas je u gostima savladao Njukasl sa 2:1.
Fudbaleri Vulverhemptona savladali su Arsenal sa 2:1 u utakmici 22. kola Premijer lige.