Nemanja Vidić predvodi crvene đavole u Aziji i Australiji

Izvor: Vesti-online.com, 17.Jun.2013, 20:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nemanja Vidić predvodi "crvene đavole" u Aziji i Australiji

Kapiten Mančester junajteda Nemanja Vidić predvodiće "crvene đavole" na azijsko - australijskoj turneji ovog leta.

 Nemanja Vidić  

Šampion Engleske će igrati u Bangkoku, Sidneju, Jokohami, Osaki i Hong Kongu u periodu od 13. do 29. jula, a srpski internacionalac ističe da je presrećan zbog gostovanja u tom delu sveta.

- Veoma sam uzbuđen. Imamo dobra iskustva iz Azije od ranije i nadam se da će i sada biti tako. Znamo da imamo >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << navijače u celom svetu i svako godine se trudimo da posetimo neke od njih i da se upoznamo sa njima. Mančester junajted je odradio odličan posao tokom prethodnih godina. Znamo da su navijači u Aziji posebno uzbuđeni svaki put kada imaju priliku da nas vide i da su veoma strastveni kada je reč o Mančester junajtedu. Oni poštuju igrače i vole ovaj klub. Čak i na "Old trafordu" mogu da se vide navijači iz tih krajeva sveta svakog vikenda. Oni putuju u Mančester samo da bi nas gledali - rekao je Vidić za zvanični sajt kluba.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.