Na pomolu senzacionalni transfer Ibrahimovića

Izvor: Vesti-online.com, 26.Feb.2016, 17:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Na pomolu senzacionalni transfer Ibrahimovića

Svi su ga več videli u dresu Mančester Junajteda kod verovatno novog menadžera "đavola" Žozea Murinja, ali bi Zlatan Ibrahimović mogao da promeni pravac i stigne u London.

Kako piše najtiražniji tabloid na Ostrvu "San" uprava Vest Hema želi napadača PSŽ-a, koji je u junu slobodan i može da bira gde će da igra.

"Čekićari" ne moraju da plaćaju "svecima" obeštećenje, ali plata Šveđanina >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << je i dalje astronomska, iako ima 34 godine. Kako navodi ovaj taboid, klub iz istočnog Londona spreman je da ponudi nedeljnu platu Ibri od 150.000 evra, što na godišnjem novou iznosi više od 7.000.000 evra.

Ibrahimović je igao za najbolje klubove u Italiji, Juventus, Inter i Milan, branio je boje Barselone, Ajaksa, matičnog Malmea, ali nikada nije zaigrao u Premijer ligi, pa bi od naredne sezone mogao da oduševljava navijače na Ostrvu magičnim potezima i golovima.
Pogledaj vesti o: Manchester United

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.