Murinjo želi Rakitića, Barsa nudi novi ugovor

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 11.Nov.2016, 21:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Murinjo želi Rakitića, Barsa nudi novi ugovor

Hrvatski fudbaler Ivan Rakitić dobio je ponudu Barselone da produži ugovor, uprkos tome što mu sadašnji ističe tek 2019. godine, zbog navodnog interesovanja Mančester Junajteda, prenosi Mundo Deportivo.

Kako se navodi, Žoze Murinjo bi rado "upario" Pola Pogba i Rakitića, ali Kataloncima se ta ideja uopšte ne dopada i žele da osiguraju ostanak i kad uđe u četvrtu deceniju.

Ovaj 28-godišnji >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << fudbaler rođen je u Švajvarskoj, karijeru je počeo u Bazelu, a preko Šalkea i Sevilje, 2014. godine stigao je na Kamp nou.

Sa Kataloncima je već osvojio devet trofeja, uključujući Ligu šampiona i dve Primere.

Prošao je mlađe selekcije Švajcarske, ali se predomislio i obukao dres Hrvatske, za koju je do sada odigrao 81 utakmicu i postigao 13 golova.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.