Izvor: Sportske.net, 04.Jul.2018, 09:45 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Murinjo se dogovorio sa Brazilcem!
Sada se čeka pristanak Italijana, cena se zna...
Kako tvrde engleski mediji, Mančester Junajted je dogovorio uslove sa Aleksom Sandrom, levim bekom Juventusa.
Brazilac bi zarađivao oko pet miliona evra godišnje na "Old Trafordu" i rešio bi problem levog beka koji Murinjo ima dve godine.
On ima ugovor na još dve sezone sa Juventusom, ostalo je da klubovi pregovaraju, ali Sandra sigurno Juve neće pustiti za manje od 55 miliona. Junajted pokušava >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << da ubaci Darmijana u dogovor, ali je problem što ga oni cene 20, a Juventus je za njega želeo da plati tek 12 miliona.
Italijanski internacionalac želi da se vrati u domovinu, no, za sada nema konkretnih ponuda, osim interesovanja Intera i Napolija.
Juve je želeo da proda Sandra, ali se pojačanje Spinacola teže povredio i biće odsutan u prvom delu sezone. Asamoa je otišao, Darmijan može da igra na obe bekovske pozicije, ali "Bjankoneri" neće spuštati cenu.
Čekaju i PSŽ koji takođe želi Aleksa Sandra i spreman je da plati pomenutu cenu. Videćemo šta će se dešavati, za Juve je sada sve u drugom planu dok pokušavaju da naprave najveći transfer u svojoj istoriji.
Pogledaj vesti o: Manchester United







