Izvor: B92, 17.Jan.2014, 16:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Mojs: Anderson ide u Fiorentinu
Kako je i najavljeno, vezni fudbaler Mančester Junajteda Anderson otići će u Fiorentinu na pozajmicu do kraja sezone.
Realizaciju transfera potvrdio je menadžer kluba sa Old Traforda, Dejvid Mojs, a Brazilac je već u Firenci na medicinskim pregledima.
"Nismo mogli da mu omogućimo onoliko minuta na terenu koliko je on želeo, ovo je najbolje za njega", rekao je Mojs.
Anderson se ove sezone >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << svega četiri puta našao u sastavu Junajteda, ali nijednom nije odigrao celu utakmicu.
U redovima "Crvenih đavola“ je od 2007. godine kada je stigao iz Porta i do sada je odigrao 179 mečeva i postigao devet golova uz 21 asistenciju.
"Violi“ će Anderson biti drugi igrač koji dolazi na pozajmicu do kraja sezone, pošto je nedavno u klub stigao napadač Alesandro Matri iz Milana.







