Marsijal: Plašio sam se pre dolaska u Englesku

Izvor: RTS, 28.Mar.2016, 11:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Marsijal: Plašio sam se pre dolaska u Englesku

Fudbaler Mančester junajteda Antoni Marsijal rekao je da je bio uplašen pre dolaska u Englesku i Premijer ligu.

"Na početku sam bio uplašen zbog intenziteta u Premijer ligi. Ali, posle utakmica u kojima sam uspevao da održim korak bio sam veoma srećan jer sam se kao dečak mučio da završim utakmice... Kada sam imao 17 godina rekli su mi da moram da poradim na izdržljivosti", rekao je Marsijal za RTL.
Marsijal je prošlog leta došao na Old Traford iz Monaka.
"Volim Premijer ligu i dolazak ovde je bio sve što sam želeo", dodao je francuski fudbaler.
Pogledaj vesti o: Manchester United

Nastavak na RTS...



Povezane vesti

Marsijal: ''Plašio sam se pre dolaska u Englesku''

Izvor: Sportske.net, 28.Mar.2016

Mladi napadač otvorio dušu...Fudbaler Mančester junajteda Antoni Marsijal rekao je danas da je bio uplašen pre dolaska u Englesku..."Na početku sam bio uplašen zbog intenziteta u Premijer ligi. Ali, posle utakmica u kojima sam uspevao da održim korak bio sam veoma srećan jer sam se kao dečak...

Nastavak na Sportske.net...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.