Izvor: RTS, 28.Mar.2016, 11:16 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Marsijal: Plašio sam se pre dolaska u Englesku
Fudbaler Mančester junajteda Antoni Marsijal rekao je da je bio uplašen pre dolaska u Englesku i Premijer ligu.
"Na početku sam bio uplašen zbog intenziteta u Premijer ligi. Ali, posle utakmica u kojima sam uspevao da održim korak bio sam veoma srećan jer sam se kao dečak mučio da završim utakmice... Kada sam imao 17 godina rekli su mi da moram da poradim na izdržljivosti", rekao je Marsijal za RTL.
Marsijal je prošlog leta došao na Old Traford iz Monaka.
"Volim Premijer ligu i dolazak ovde je bio sve što sam želeo", dodao je francuski fudbaler.
Pogledaj vesti o: Manchester United
Marsijal: ''Plašio sam se pre dolaska u Englesku''
Izvor: Sportske.net, 28.Mar.2016
Mladi napadač otvorio dušu...Fudbaler Mančester junajteda Antoni Marsijal rekao je danas da je bio uplašen pre dolaska u Englesku..."Na početku sam bio uplašen zbog intenziteta u Premijer ligi. Ali, posle utakmica u kojima sam uspevao da održim korak bio sam veoma srećan jer sam se kao dečak...









