Izvor: OkRadio.rs, 09.Feb.2013, 10:01 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Manćini mislima uz Mančester Junajted
Menadžer Mančester Sitija je izjavio kako navija za pobedu svog najvećeg rivala Mančester Junajteda u mečevima sa Realom, u okviru osmine finala Lige šampiona.
Manćini je izjavio kako se nada da bi prolaz Mančester Junajteda u četvrfinale, odvukao pažnju sa Premijer lige, pa bi njegovom timu mogla da se ukaže šansa kao što je to bilo i prošle sezone.
"Normalno je da izgubite snagu kada igrate sa Realom. Ja navijam za Junajted da prođu u narednu fazu takmičenja", izjavio je Manćini.
Siti je svoj nastup u Ligi šampiona završio već u grupnoj fazi, zauzimajući poslednje mesto na tabeli, bez ijedne pobede.
...
Pogledaj vesti o: Finale Lige Šampiona, Liga Šampiona
Ferguson: Premijer liga nas sputava u pohodu na Evropu!
Izvor: Sportal.rs, 09.Feb.2013
Menadžer fudbalera Mančester junajteda Aleks Ferguson oštro je kritikovao čelnike Premijer lige Engleske rekavši da im "domaće takmičenje prosto ne dozvoljava da budu prvaci Evrope"! On se osvrnuo na zgusnut raspored u domaćem prvenstvu pred nastavak Lige šampiona, gde se Junajted u super derbiju...








