Izvor: Kurir, 25.Feb.2011, 16:38 (ažurirano 02.Apr.2020.)
MANČESTER NIJE NA PRODAJU!
MANČESTER - Američki vlasnici engleskog fudbalskog premijerligaša Mančester junajteda saopštili su da taj klub nije na prodaju.
U saopštenju na sajtu višestrukog prvaka Evrope i Engleske porodica Glejzer, koja je vlasnik većinskog paketa akcija Mančester junajteda, poručuje da "u narednom periodu na planira prodaju svog udela".
"Potvrđujemo da smo zainteresovani da rukovodimo klubom u dugom >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << periodu koji je pred nama", piše u saopštenju.
Glejzeri su se oglasili posle medijskih spekulacija prema kojima su ranije pokušali da prodaju akcije "crvenih đavola" vladarskoj porodici Katara.
"Nije bilo nikakvih razgovora o prodaji. Nismo zainteresovani za eventualne ponude", poručili su Glejzeri.







