Ljorente i Nani za novi Juventus

Izvor: B92, 05.Okt.2012, 10:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ljorente i Nani za novi Juventus

Juventus je prošlosezonskom titulom najavio povratak u vrh evropskog fudbala, a ključan posao za nastavak tog projekta bi trebalo da se obavi u januaru.

"Stara dama" je najavila dva velika pojačanja za drugi deo sezone, prvo je napadač Atletik Bilbaa Fernando Ljorente, a drugi krilo Mančester junajteda Nani.

Ljorente je još tokom leta bio želja Torineza, ali Bilbao nije želeo da proda svog najboljeg strelaca. Sa druge strane, i Nani je bio blizu odlaska iz Mančestera, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << ali je ipak još uvek na "Old Trafordu".

"Ljorente ima kvalitet za nas, mi ćemo pokušati u januaru da realizujemo transfer", potvrdio je direktor "stare dame" Bepe Marota, koji će imati mnogo posla jer Ljorentea žele još Inter i Mančester Siti.

Sa druge strane, Nani je 'zaratio' sa Aleksom Fergusonom jer traži povišicu od 40.000 funti nedeljno više. Krajem leta umalo je prešao u Zenit, ali bi već u januaru mogao da napusti "Teatar snova".

Juventus je spreman da izdvoji 12 miliona evra za Portugalca, a ukoliko to ne bude dovoljno, druga želja je Tio Volkot iz Arsenala.
Pogledaj vesti o: Manchester United

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.