Izvor: Mondo, 28.Jan.2019, 23:27 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"L'ekip" o Nejmaru: Situacija mnogo teža!
Iako se činilo da je u pitanju "samo" dvomeč protiv Mančester junajteda, Brazilac bi mogao da odsustvuje mnogo duže.
Foto: Fabio Muzzi/ANSA via AP/Tanjug
Važna vest iz Francuske.
Dan nakon što je nezvanično, ali veoma konkretno najavljeno da će Nejmar sigurno zbog povrede propustiti dvomeč Lige šampiona protiv >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << Mančester junajteda, "L'ekip" je objavio još težu prognozu!
Već podrazumevajući da Nejmar neće biti u stanju da igra sve do kraja marta, kao i da će sigurno preskočiti utakmice protiv "crvenih đavola" (12. februar i 6. mart), taj list je nagovestio da je Brazilčev problem značajno veći.
Navodno, dodatna snimanja pokazala su lom pete metatarzalne kosti u desnom stopalu!
"U ovom trenutku postoji 90 odsto šansi da će Nejmar morati na operaciju, koja bi označila i kraj njegove sezone!", objavio je "L'ekip"
Odluka o operaciji biće doneta veoma brzo, a u tom procesu učestvovaće i lekari brazilske reprezentacije.
Podsetimo, Nejmar je povređen 23. januara, u toku utakmice revanša polufinala Kupa Francuske protiv Strazbura, a nakon serije prekršaja protivničkih igrača.







