Karik dobija novi ugovor?

Izvor: B92, 05.Okt.2014, 13:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Karik dobija novi ugovor?

Fudbaler Mančester junajteda Majkl Karik trebalo bi da dobije novi jednogodišnji ugovor na Old Trafordu.

Bivšem igraču Totenhema sadašnji ugovor ističe sledećeg leta, a s obzirom da ga Luj van Gal želi u timu, trebalo bi da dođe do produžetka saradnje.

Karik još nije zaigrao ove sezone zbog povrede, ali je navodno srećan na Old Trafordu i trebalo bi da ostane još barem godinu dana.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.