Junajted posekao šumu VIDEO

Izvor: B92, 16.Apr.2023, 19:23

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su kao gosti Notingem Forest (2:0), u meču 31. kola Premijer lige.

Ekipa Erika ten Haga je tako iskoristila težak poraz Njukasla od Vile (3:0) i odlepila se na tabeli, na kojoj zauzima treće mesto sa 59 bodova, tri više od "svraka".

Važan meč Junajted očekuje već u narednom kolu, kada gostuje Totenhemu, koji je dve pozicije ispod i ima šest bodova manje, uz utakmicu više.

Junajted je do vođstva u Notingemu >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << stigao u 32. minutu, kada je strelac bio Antoni, kome nije bilo teško da odbijenu loptu pošalje u mrežu.

Najzaslužniji je bio Marsijal, koji je ukrao loptu, odigrao dupli pas sa Fernandešom, a onda šutirao.

Tačku na ovaj susret stavio je Diogo Dalot u 76. minutu, koji je postigao gol na asistenciju Antonija.

Forest je 18. na tabeli sa 27 bodova i nalazi se u opasnoj zoni, iako bodovnom izjednačen sa Evertonom, koji je prvi iznad crte.