Junajted do remija u Dablinu iz poslednjeg napada VIDEO

Izvor: B92, 06.Avg.2023, 19:03

Fudbaleri Mančester junajteda odigrali su poslednju pripremnu utakmicu pred start u Premijer ligi.

Oni su na meču u Dablinu igrali protiv Atletik Bilbaa i na kraju je bilo 1:1 (0:1).

Nepunih 24 sata posle pobede nad Lansom, Erik ten Hag je dao priliku igračima iz drugog plana, tačnije onima koji nisu igrali u subotu protiv Francuza na Old Trafordu.

Malo je nedostajalo da presudi gol iz 29. minuta, a do njega je došlo posle velike greške bivšeg kapitena >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Junajteda, Harija Megvajera.

Prethodno je engleski tim imao nekoliko dobrih prilika, a onda je Megvajer prosto poklonio loptu Lekueu koji je proigrao Nika Vilijamsa i on je zatresao mrežu Junajteda za 0:1.

U nastavku, Španci su ostali sa igračem manje u 67. minutu kada je crveni karton zaradio Aitor Paredes koji je u gol šansi zaustavio Hanibala Međbrija.

I kada se očekivalo da će Atletik pobediti, bukvalno u poslednjem napadu, Junajted je izjednačio.

Posle centaršuta Arona van Bisake, Megvajer je spustio loptu glavom Fakundu Palistriju koji je pogodio za konačnih 1:1.

Pogledaj vesti o: Manchester United