Inter napada Sergeja, ali mora da proda Ikardija

Izvor: RTS, 09.Avg.2019, 11:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Inter "napada" Sergeja, ali mora da proda Ikardija

Italijanski Inter, posle dolaska Romelua Lukakua iz Mančester Junajteda, okreće se novoj velikoj operaciji i transferu srpskog reprezentativca iz Lacija Sergeja Milinković-Savića.
Međutim, gigant sa stadiona Đuzepe Meaca mora prvo da dobije novac od prodaje Maura Ikardija i usmeri ga na Milinković-Savića, navodi Gazeta delo Sport.

Ikardi se vrednuje na 75 miliona, sličnu cenu ima >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << i bivši đak Vojvodine, uz 15 miliona kroz dodatne bonuse koliko su Rimljani bili spremni da ga puste u Mančester Junajted, ali se engleski klub predomislio zbog ostanka Pola Pogbe.
Plan Intera i da se odrekne Žoaa Marija kako bi na toj poziciji ostavio prostor za Sergeja, fudbalera koga veoma poštuje sportski direktor Đuzepe Marota i hteo je da ga dovede u Juventus dok je bio u tom klubu.
Na listi želja Antonija Kontea je i napadač Edin Džeko, s tim da Roma zateže oko obeštećenja i zahteva 20 miliona, iako Inter nudi pet manje.
Pogledaj vesti o: Manchester United

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

"Saga SMS" nije završena: Sad Inter hoće Sergeja

Izvor: Mondo, 09.Avg.2019

Reprezentativac Srbije mogao bi ovog leta da promeni samo grad, ali ne i državu..Seregej Milinković-Savić bio je ovog leta na meti Mančester junajteda, ali do tog transfera ipak nije došlo...Fudbaler Lacija, sudeći prema vestima iz Italije, ipak bi mogao da promeni klub...Navodno, u trku se sada...

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.