Izvor: Nezavisne Novine, 24.Avg.2017, 16:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ibrahimović još godinu u Mančesteru

Zlatan Ibrahimović je potpisao jednogodišnji ugovor sa Mančester junajtedom, iako se nije još vratio na teren poslije povrede koljena.

Zlatan je koljeno povredio u aprilu u revanš meču četvrtfinala Lige Evrope protiv Anderlehta i morao je da propusti ostatak sezone.

Šveđanin (35) se ekspresno oporavio, iako su mnogi smatrali da je ta povreda označila kraj karijere. Ali, ne da nije kraj, već je dobio novi ugovor od kluba u kojem je na 46 utakmica postigao >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << 28 golova.

Ugovor je završen u Monaku, gdje se nalazi menadžer tima Žoze Murinjo, zbog žrijeba grupa Lige šampiona.

Mančester junajted jeste doveo Romelua Lukakua za 75 miliona funti, međutim Murinjo nije želio da se odrekne usluga harizmatičnog Zlatana.

(b92)

Nastavak na Nezavisne Novine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.