Haman: Matse, vreme je za Junajted

Izvor: B92, 07.Apr.2015, 11:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Haman: Matse, vreme je za Junajted

Nekadašnji reprezentativac Nemačke Ditmar Haman rekao je da je došao trenutak da Mats Humels napusti Borusiju iz Dortmunda i pređe u Mančester Junajted.

Humels je često bio povezivan sa Junajtedom, iako je nedavno demantovao da je postigao dogovor sa timom Luja van Gala.

"On je uradio sve sa Dortmundom. Trenutno mu je potreban novi izazov. Nije igrao na nivou ove sezone i bilo bi najbolje za obe strane da Humeles na leto promeni sredinu", rekao je Haman. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<

Humels je prošao omladinsku školu Bajerna, a u Dortmund je došao 2008. godine i posto zaštitni znak odbrane ekipe sa 'Signal Iduna Parka'.

Sa Borusijom je osvojio dve Bundeslige i jedan nacionalni Kup.

Za reprezentaciju Nemačke sa kojoj je osvojio titulu na Mundijalu u Brazilu odigrao je 39 utakmica i postigao četiri gola.
Pogledaj vesti o: Manchester United

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.